Školská lavica ESO pre počítačové učebne

Školské lavice ESO pre počítačové učebne sú koncipované inak ako klasické lavice, keďže sú určené na iný účel. Školské lavice a stoličky pre počítačové učebne si vyžadujú dôsledné ergonomické prevedenie.

    

Popis

PC JEDNOSTOL – jednomiestny pevný stôl s robusnou kovovou konštrukciou z plochooválu, napráškovaná komaxitovou vypaľovanou farbou v RAL odtieňoch, farebne stálou a oderu odolnou. Konce nôh sú opatrené plastovými klzákmi zabraňujúcimi poškriabaniu podlahy. Doska je vyrobená z laminátovej 18mm hrubej drevotriesky dekoru buk rozmeru 900 x 600mm, opatrená pevnou ABS hranou. Doska je vystúžená kovovou priečkou po celej šírke lavice. Lavica disponuje čelom, držiakom na PC a výsuvom pod klávesnicu na kovových výsuvoch ako aj priechodku káblov na vrchnej doske stola.. Výška stola je 760 mm.

PC DVOJSTOL – dvojmiestny pevný stôl s robusnou kovovou konštrukciou z plochooválu, napráškovaná komaxitovou vypaľovanou farbou v RAL odtieňoch, farebne stálou a oderu odolnou. Konce nôh sú opatrené plastovými klzákmi zabraňujúcimi poškriabaniu podlahy. Doska je vyrobená z laminátovej 18mm hrubej drevotriesky dekoru buk rozmeru 1800 x 600mm, opatrená pevnou ABS hranou. Doska je vystúžená kovovou priečkou po celej šírke lavice. Lavica disponuje čelom, držiakmi na PC a výsuvmi pod klávesnice na kovových výsuvoch ako aj priechodkami káblov na vrchnej doske stola.. Výška stola je 760 mm.